תכנון בית פרטי

קשה למצוא היום אדם שיתנגד לרעיון של בית פרטילמעשה, מדובר בחלום נפוץ. רבים מאיתנו מפנטזים על מבנה פרטי, מעוצב, מקורי ויפהפה שנוכל לקרוא לו בית. אם יש לכם את התקציב הנכוןאתם יכולים לפנות אלינו ולעשות את הצעד הראשון בדרך להגשמת החלוםבית פרטי משלכם.

התהליך מתחיל בראש ובראשונה בתכנון בית פרטי. מה כרוך בתכנון? מדובר במספר תהליכים מקבילים שצריכים להתקיים עוד טרם שכרתם קבלן. בשלב הראשון אתם צריכים מומחה לתכנון בית פרטי. ב״שובה אדריכלות ״ תוכלו למצוא אנשי מקצוע המומחים בתכנון בית פרטי, שיכולים להסביר לכם בדיוק מהם התהליכיםהעיצוביים כמו גם הבירוקרטיים, שעליכם לבצע. תכנון בית פרטי מצריך קודם כל שטח. באם יש לכם שטח קיים שרכשתםניתן להתחיל לתכנן את המבנה החיצוני של הבית, תוך כדי יצירת תוכניות עבור תשתיות מים, ביוב, חשמל וגז. התכנון האדריכלי כולל את מגוון הפרמטרים שצריכים להתכנס בבית פרטיהמבנה החיצוני, המבנה הפנימי, הפונקציונליות, החומרים, הצבעים והעיצוב. ישנם גורמים רבים שבהם יש להתחשבכיווני אוויר, כיווני השמש, רצונות ומשאלות ליבו של הלקוח ו״נכונות״ העיצוב מבחינת מחייה. לעתים, לקוח מרגיש שיש לו חלום על המראה של הבית שלו, אבל כאשר החלום שלו אינו מסתדר עם הדרך שבה הפונקציונליות של הבית תעבודיש צורך במציאת פתרונות מקוריים על מנת שהלקוח יהיה מרוצה. רק לאחר שהתכנון יהיה מוכן כולו, כולל קבלת היתרים ואישורים מכל הגורמיםניתן להמשיך בעצם לתהליך הבניה על ידי קבלן הביצוע.

תכנון בית פרטי כולל תהליכים בירוקרטיים רבים. אנחנו במשרד ״שובה אדריכלות ״ מומחים בכל התהליכים הרשמיים אל מול ועדות תכנון ובניה ואנחנו עובדים עבורכםהולכים לוועדות, מגישים טפסים, מקבלים אישורים והיתריםכל זאת מבלי שתצטרכו להפסיד יום עבודה! תכנון בית פרטי הוא עבודה במשרה מלאה ואנחנו מבינים שהזמן שלכם שווה לכם כסף. הניסיון והמקצועיות של העובדים שלנו מבטיחים לכם, כלקוחות, שקיפות ואמינות. תכנון בית פרטי הוא תהליך שלוקח זמן, אנחנו נעשה כל שאנו יכולים על מנת לזרז את התהליכים ולהצליח לקדם אתכם אל עבר בית החלומות שלכם.

המאמרים נכתבו באופן כללי ואין לקחת מהם המלצות כל שהם .יש להוועץ כל דבר לגופו .

 

 

מעוניינים לבנות בית פרטי? צרו איתנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות והתחייבות.