שובה אדריכלות

Architecture & Design

פרויקטים

כאן תוכלו לצפות בפרויקטים אשר בוצעו על ידינו, לחיצה על הפרוייקט תוביל אתכם לגלרייה.

בית מגורים עם חיפוי עץ

פרויקט בית מגורים אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, שילוב חיפוי חיצוני בעץ איפאה, חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב הצללה בחוץ.

בית מגורים עם בריכה

פרויקט בית מגורים אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, שילוב ויטרינות גדולות לחללים מלאי אור, חיפוי בריקים חיצוני, חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב בריכה בפטיו חיצוני .

בית מגורים קו הייטקיסטי

פרויקט בית מגורים אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, בנייה בקווים נקיים, חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב הצללה בחוץ.

בית מגורים קו כפרי

פרויקט בית מגורים אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, שילוב חלונות גדולים לחללים מלאי אור, חיפוי בריקים חיצוני בגימור, חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב גג רעפים למראה רך .

בית מגורים קו מודרני רך

פרויקט בית מגורים אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, חיפוי חלק חיצוני באבן, בנייה בקווים נקיים, חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב מרפסת פרגולה.

בית מגורים דו הייטקיסטי

פרויקט בית מגורים דו משפחתי אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, יישום הצללה, חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב קווים ישרים למראה נקי .

בית מגורים דו מודרני

פרויקט בית מגורים אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, חיפוי חלק חיצוני בשליכט צבעוני , שילוב ויטרינה גדולה לחללים שטופי שמש, בנייה בקווים נקיים, חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב חנייה מקורה.

בית מגורים כפרי

פרויקט בית מגורים משפחתי אשר תוכנן ועוצב על ידי משרדנו תוך כדי שילוב אדריכלות מתקדמת, שילוב עץ בבנייה וביישום ההצללה , חשיבה על שימוש בחומרים מתקדמים ושילוב קווים ישרים למראה נקי ורך.