שובה אדריכלות

Architecture & Design

אודותינו

שובה אדריכלות” הינו משרד לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים בוטיק . אנחנו בעלי ניסיון מוכח של שנים בכל הנוגע לתכנון אדריכלי וטיפול בחריגות בניה אל מול הוועדות השונות לתכנון ובניה. תכנון אדריכלי הוא שלב קריטי וחשוב בכל פרויקט. לא כל אדם שרוצה לבנות בית פרטי יודע בדיוק מהם התהליכים שהוא צריך לעבור עד הרגע המיוחל שבו הוא יעבור לגור בו. במקרים רבים אנשים נתקלים בבעיות בירוקרטיות, מחסומים של ועדות תכנון ובניה שונות, היתרים שצריך לקבל ועוד.

משרדנו מתמחה בהגשה ברישוי זמין ובטיפול במגוון תהליכיםהחל מהשלבים ההתחלתיים של תכנון בית פרטי ועד קבלת היתר וטופס אכלוס המאפשר לגור בבית. אנחנו מבצעים עבור לקוחותינו מגוון שירותים אל מול וועדות התכנון והבניה השונותהגשת בקשות להיתר חריגות בניה ותוספות, שינויה דיירים לדירות קבלן ועוד. משרדנו הוא בעל ניסיון וידע נרחב בחוקי הבניה ובדרישות הועדות השונות. על מנת לקבל היתרים מהירים לבניה, יש צורך בהיכרות מעמיקה ויישום הדרישות השונות של הוועדות. לעובדים במשרדנו יש ידע רב, שנצבר במהלך שנים, בכל הנוגע לחוקי תכנון אדריכלי ובניהידע זה מאפשר לנו תכנון בתים בצורה אופטימלית, ששטחם מנוצל באופן החכם, הנכון והמקסימלי.

אנחנו מאמינים בשירות אישי ומקצועיאנחנו מטפלים בכל לקוח, כמו היה הלקוח היחיד שלנו. אנחנו עובדים בשבילכםאין צורך בהגעה לוועדות או התרוצצויותאנחנו נגיע לכל הוועדות עבורכם ונטפל בכל האישורים, הטפסים וההיתרים השונים. באמצעות הרישוי הזמין. הזמן שלכם שווה כסףאנחנו מבינים זאת ומאמינים במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. כל תיק לקוח אצלנו מטופל באופן אישי, פרטני ומדוקדק.

משרדנו עוסק גם בתכנון אדריכלי וגם בעיצוב פנים, אצלנו תוכלו לקבל גם את השירות הזה. כפי שאנחנו רואים את זה, עיצוב הפנים הוא החלק החשוב ביותר עבורכםהוא שיקבע את ההרגשה והמראה הפנימי של החדרים והחללים השונים. אנחנו עובדים יחד אתכם על מנת להבין את כל הצרכים שלכם, הרצונות שלכם והחלומות שלכם. תכנון אדריכלי הוא חשוב, אבל בסופו של דבראחרי כל הטפסים, ההיתרים והבניהעיצוב הפנים יוצק את התוכן לתוך הביתעיצוב הפנים הוא שיוצר את החללים, מאפיין אותם והופך כל מבנהלבית שרוצים להכנס לגור בו.