אדריכל הוא איש מקצוע בעל הרישיון וההיתר לתכנן מבנים. 

האדריכל הוא זה שמתכנן את התכנית של המבנה עפ"י נתוני המגרש וזכויות הבניה . לאחר מכן מטפל בכל ההליכים הבירוקרטים מול הרשויות וועדות הבניה עד לקבלת ההיתר .הוא אחראי על עיצוב המבנה ובסופו של דבר גם מפקח על הבנייה ומתזמן אותה. אדריכל מהווה פקטור מרכזי בהצלחת פרוייקט הבנייה שלכם וזאת הסיבה מדוע אין להקל ראש  בבחירת האדריכל .

 בחירת משרד אדריכלות זהו השלב הראשון בדרך לביצוע של כל פרויקט בנייה שהוא, אפילו לפני רכישת הקרקע .

פעמים רבות אנחנו בכלל לא יודעים מה כרוך בבניית בית חדש. מדובר במספר תהליכים מקבילים ומאתגרים שיש צורך לתמרן ביניהם. החל מתכנון אדריכלי של המבנה, עיצוב פנים והתנהלות מול וועדות התכנון והרשויות השונות עד לקבלת היתר . ניסיון רב השנים של ״שובה״ באדריכלות  הפך אותנו לאוטוריטה עם 100% הצלחה ומאות לקוחות מרוצים . הידע הרב שנצבר עם השנים בכל הנוגע לחוקי תכנון ובניה, מאפשר לנו מרחב לתכנן ולעצב בתים ששטחם מנוצל בצורה המקסימלית והחכמה ביותר.

 אנחנו מאמינים שאדריכלות פנים היא חשובה בדיוק כמו אדריכלות חוץ וכי העיצוב הפנימי הוא זה שקובע את הזרימה האנרגטית ותחושת הבית שכולנו מחפשים. הידע הרב שנצבר עם השנים בכל הנוגע לחוקי תכנון ובניה, מאפשר לנו מרחב לתכנן ולעצב בתים ששטחם מנוצל בצורה המקסימלית והחכמה ביותר. אנחנו עובדים יד ביד עם הלקוחות שלנו- עיצוב הפנים שלנו הוא בבואה של החלומות והשאיפות שלכם. אתם תגידו לנו מי אתם, מה אתם מחפשים בעיצוב הפנים שלכם, מה הערכים החשובים לכם- אנחנו נהפוך את זה עבורכם- לבית.

 

חמשת הכללים לאדריכל המושלם עבורכם! 

  • ניסיון – כי אין חכם בעל ניסיון .
  • המלצות- תנו ללקוחות לספר לכם על החוויה שעברו.
  • יצירתיות – אדריכל שיהיה יצירתי וידע לפתור אתגרים של השטח.
  • התמודדות עם ועדות – אדריכל שתוכלו לסמוך עליו שידע להתמודד עם הבירוקרטיה.
  • כימיה -חיבור ריגשי שיגרום לתהליך לעבור בצורה כיפית וחווייתית.