שילוב הגבס בעיצוב

עיצוב בגבס ושילובו בתהליך
עיצוב פנים – כחומר ביד היוצר

בשנים האחרונות תופס עיצוב בגבס מקום מרכזי ודומיננטי בזכות אפשרויות העיצוב הנרחבות שהוא מציג, הדרך המושלמת בה הוא משתלב בכל חלל, וכמובן – מחירו הנמוך וקלות השימוש בו.
עיצוב בגבס משווה לחדר מראה אסתטי והופך את הקירות המשעממים ביותר למפתיעים, חדשניים ומרשימים בצורה שאולי אפילו לא דמיינתם. 

 

כיצד בנוי קיר גבס ?

 

קיר גבס מורכב מכמה שכבות, אשר בסיסן הוא קונסטרוקציה מתכתית, שמשני צידיה מרכיבים לוחות גבס היוצרים את הקיר.
בחלל הקיר עצמו ניתן כמובן להעביר את כל צינורות האינסטלציה והתשתית הנדרשים לבית, כך שאפשרויות עיצוב בגבס הן פרקטיקה במיטבה, שביכולתה גם להסתיר ולהסוות.
בנוסף, יוצרים לוחות הגבס בידוד תרמי, המאפשר שימור אנרגטי של חום וקור וחוסך בעלויות חימום וקירור, וכמובן – בידוד אקוסטי, המונע מעבר קולות בין חדרים שונים (עד כדי שיפור של 30% לעומת קיר רגיל, שגדל ל-100% בעת שמוסיפים גם בידוד פנימי בחלל שבין לוחות הגבס).

 

מגוון אפשרויות עיצוב בגבס – רק תבחרו!

 

מעצבים ואדריכלים אוהבים לבצע עיצוב בגבס כמעט בכל תחומי הבית והמגורים – החל מנישות הגבס הדקורטיביות, המשמשות לאחסון ותצוגה, ספסלי ישיבה ועמודים דקורטיביים, מחיצות הפרדה, קירות אקוסטיים, הנמכת תקרות ואפשרויות רבות אחרות.

גם אפשרויות הצביעה והדקורציה של הגבס הן רבות מאוד, ולמעשה אין כל הבדל בין צביעה על גבס לבין צביעת כל קיר העשוי מחומר אחר.
קירות גבס יאפשרו לכם עבודה עם כל סוג של צבע, שליכט וטקסטורה שתבקשו ליצור.
אפשרויות עיצוב בגבס הן רבות כל כך, שתמצאו את עצמכם תוהים היכן עוד תוכלו לנצלן ולשלב את הגבס בביתכם.

 

הכירו את הגבס ויתרונותיו

 

1. בנייה בגבס היא מהירה ואפקטיבית. משך הבנייה של קיר גבס הוא כ-4 שעות, זאת לעומת משך הזמן הנדרש להקמת קיר בלוקים, שיכול להגיע ל-3 ימים מלאים.

2. גבס הוא חומר טבעי הידידותי לסביבה, אינו מכיל רעלים ונחשב אקולוגי, גם בזכות מחירו הנמוך וקלות השינוע שלו ממקום למקום.

3. גבס מוגדר כבטוח כנגד רעידות אדמה.

4. קירות גבס נוחים מאוד להזזה ושינוי בעת הצורך, כך שגם אם בעוד מספר שנים תבקשו לערוך שיפוץ בבית כולל הזזת הקירות הפנימיים שלו – אתם צפויים להיות מופתעים מקלות העבודה והביצוע של החלומות החדשים שלכם.

5. ולסיום, תשכחו מהסברה שקירות גבס אינם יכולים לשמש לתליית חפצים כבדים. כיום אפשר בהחלט להתקין עליהם כיורים, ארונות וטלוויזיות.

 

משאלות עיצוב בגבס ? נגשים לכם בשובה אדריכלות

 

עיצוב בגבס מביא אסתטיקה חדשה אל קירות הבית והתקרה.
בשובה אדריכלות אנו יודעים בדיוק כיצד למנף את הגבס ולעשות בו שימוש מושכל, נעים לעין ואידיאלי לחלל הבית שלכם.
נייעץ ונתכנן לכם עיצובים אומנותיים בגבס, בבניית קירות גבס (גם קירות מעוגלים), בהקמת נישות גבס והנמכת תקרות, וכמובן – בשילוב תאורה וחומרים נוספים בכל עיצובי הגבס המתוכננים.
עיצוב בגבס הוא ממש עיצוב ביד היוצר, ואנחנו בשובה אדריכלות נכוון אתכם לתכנון המושלם עבורו, המשלב תכניות בנייה, רעיונות יצירתיים ויצירת מוצר מושלם ככל הניתן.