עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים בהתאמה אישית לכם

זו ילדותכם השנייה ?
כל שתרצו לדעת אודות עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים הוא ללא ספק אחת המלאכות המהנות העומדות בפני אלו המשפצים או משנים את ביתם.
בינינו, בכולנו חבוי אותו ילד קטן שחולם לבחור צבעים עליזים לקירות, תמונות משמחות ומקום לאחסן את כל הצעצועים.
עם זאת, כהורים וכמעצבים, אנו מכירים את החשיבות של עיצוב חדרי ילדים ואת החוכמה הנדרשת בתהליך, שאולי נראה לכאורה משמח, אולם אינו פשוט בכלל.

 

הקווים המנחים בעת עיצוב חדרי ילדים והתאמתם לילד הפרטי שלכם

עיצוב חדרי ילדים נדרש להיות נעים ומזמין, וכן לספק לילד סביבה מכילה ומוגנת, שתהווה את הפינה הפרטית שלו. בעת עיצוב חדרי ילדים יש להתאים את סביבת הילד לגילו ולצרכיו.
לפיכך, ישנו הבדל מהותי בין עיצוב חדר לתינוקות, לילדים או למתבגרים, וסביר אף להניח כי כל קפיצת שלב שכזו תצריך מהלך עיצוב חדרי ילדים מתחילתו.

הרעיון העיקרי המנחה עיצוב חדרי ילדים הוא לספק להם את המרחב המקסימלי האפשרי, להמעיט ככל האפשר בפריטי ריהוט ואחסון בחדר, ולייצר סביבה נקייה ככל האפשר מגירויים.
הורים רבים טועים בחשיבתם כי עיצוב חדרי ילדים מחייב צבעי קירות עזים ועליזים.
עד מהרה הם מגלים כי התינוק או הילד מתקשים להירדם לנוכח הגירויים הרבים מדי. כך גם לגבי עיצוב חדרי ילדים, הכולל עומס צעצועים, ספרים ומשחקים.

על מנת לבצע עיצוב חדרי ילדים בחוכמה, המלצתנו היא לשמור על קווי עיצוב בסיסיים ככל האפשר, ועל צבעים סולידיים לקירות ולריהוט, להם תוכלו להוסיף אקססוריז ופריטים מעוצבים.
זכרו כי הרבה יותר קל יהיה להחליף את מצעי המיטה הרועשים והשמחים או את התמונות הססגוניות, מאשר את הקירות או הריהוט עצמו.

 

עיצוב חדרי ילדים - ומה הילד שלכם רוצה ?

סעיף זה אינו מיועד למעצבי חדרי תינוקות כמובן, אולם למי שילדיו כבר גדולים ובעלי דעה משלהם, אנו ממליצים להשאיר להם מרחב החלטה לגבי אופן עיצוב חדרי ילדים שלהם על פי הדרך בה הם רואים את איזור המחיה החדש שלהם.
בהתאם לגבולות המשפחתיים שתתוו, תוכלו לבחור את הנושאים בהם יורשה להם להחליט (צבעי הקירות, גודל המיטה, מדבקות הקיר או מיקום השולחן).
ככל שהילדים והמתבגרים יהיו מעורבים יותר בעיצוב חדרי ילדים שלהם, כך יגדלו הסיפוק וההנאה שלהם מחדרם החדש.
ומי יודע?
יתכן שהם יפתיעו אתכם בבחירותיהם הבוגרות ובעין העיצובית הטובה שלהם.

 

עיצוב חדרי ילדים עם שובה אדריכלות – להוציא לאור את הילד שבכם

אנחנו בשובה אדריכלות, בעלי ניסיון רב בגידול הילדים הפרטיים שלנו.
אנו מלאי הבנה לצרכי הילדים המשתנים עם השנים, ויודעים להתאים את עיצוב חדרי ילדים לצרכים אלה, למבנה הבית, לתקציב ולרצונו של הילד עצמו.
עיצוב חדרי ילדים הוא בעינינו במה חשובה לחופש יצירתי, ליצירת חוויה משותפת בין ההורים ובין הילד, ולהנאה רבה מתהליך העיצוב כולו.

בתהליך עיצוב חדרי ילדים אותו נקיים יחד, נשב מספר פעמים ונדון באפשרויות העומדות על הפרק.
נכין תוכנית מדוקדקת, המבוססת על מדידות ושרטוטים שנבצע, נשוחח עם הילד, נבין מהו חלום החדר החדש שלו, ונעשה הכל בכדי להפיק בעבורו את חלומו.
בנוסף לכך, נאפשר לילד להגיע לחברות של עיצוב חדרי ילדים עצמן, ולבחור איתכם את פריטי הריהוט שימוקמו בחדר. בשורה התחתונה, אין טוב ממראה עיניים, ואין מושלם מחיוכם הרחב של ילדים למראה החדר החדש שלהם.

 
 
עיצוב חדרי ילדים