הלבשת וילונות לבית

 

 

הלבשת וילונות לבית – הומסטיילינג של בדים ואנרגיות טובות

לעיתים בעת עיצוב בית, הכל מושלם וגמור אבל משהו חסר בעיניים.

חסר הטאץ' הסופי, הגימור המושלם, משהו שיחבר את כל האלמנטים שבבית לכלל דירה חמה ומרגשת, שנעים להיכנס אליה ולהיבלע באנרגיות המחבקות שבתוכה.

זהו משמעותו של הומסטיילינג לבית – מציאת הפרטים הקטנים שישלימו את התמונה הכוללת, וזוהי מטרתה של הלבשת וילונות לבית, המשיגה את המראה המושלם שאתם כל כך מעוניינים בו. 

 

הלבשת וילונות לבית – האפשרויות למחפשי הצללה ודקורציה

הלבשת וילונות לבית עושה שימוש בחומרי גלם מתקדמים, המאפשרים את העברת האור דרך וילונות תוך פיזור אחיד דרך מרקם הבד.

הטכנולוגיה המתקדמת, בה נעשה שימוש בתעשיית הטקסטיל, מספקת שילובים מוצלחים של סיב טבעי ומרכיבים סינתטיים בשפע בדים והרכבים.

בין הבדים המשמשים כיום לייצור וילונות אפשר למצוא בדים טבעיים דוגמת הפשתן ובוקלה, בדים סינתטיים ב-100% שתחזוקתם קלה מאוד, בדים סינתטיים המדמים בדים טבעיים, ובדי אורגנזה.

בין הבדים הללו תוכלו למצוא בדים מודפסים בשפע עיצובים קלאסיים ואופנתיים, בדי האפלה ובדי וילונות לחדרי ילדים בהדפסים צבעוניים.

בנוסף, תוכלו למצוא גם וילונות מחומרים טבעיים, המאפשרים את הקרבה לאדמה ולירוק, ואת החשיבה האקולוגית המשותפת לבתים רבים בישראל כיום.

 

מהן הנקודות הדורשות תשומת לב בעת הלבשת וילונות לבית ?
 

עיצוב ובחירת וילונות לבית זהו שלב חשוב ביצירת התמהיל העיצובי שבו.

בעת בחירת וילונות יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים – צד ההסטה של הווילון, מיקום התלייה שלו, בחירת סוג הטבעות, ובחירת הבד עם צורת 'הנפילה' הנכונה והמתבקשת לאותו חלל.

תהליכי הייצור המתקדמים מאפשרים לייצר וילונות בעלי יכולת עמידות גבוהה לקרני השמש.

גם אחזקת וילונות מודרניים הופכת קלה ויותר ויותר, כשהחומרים המתקדמים המשמשים ליצירת וילונות נדרשים פחות ופחות לניקוי יבש, וניתנים לניקוי באמצעים ביתיים.

חומרים אלה נוטים לבלאי נמוך במיוחד, כך שגם אורך החיים שלהם גדל משמעותית.

כמובן שבעת הלבשת וילונות לבית , יש לשים דגש על בחירת וילונות בעלי תו תקן עמידות לאש.

 

שובה אדריכלות – מתלבשים על הווילונות

הלבשת וילונות לבית דורשת עין טובה ומיומנת, שיודעת לשלב בין צבע וחומר, מרקם וגימור, על מנת ליצור את הלבוש היפה ביותר לחלונות וקירות הבית.

אופנת וילונות היא אופנה המתעדכנת תדירות ונדרשת לשילוב עם עיצובים קלאסיים יותר, שיחד יוצרים את פתרונות ההצללה המושלמים.

הלבשת וילונות לבית מבוצעת בשובה אדריכלות תוך התאמה מרבית לצרכי הלקוח ותוך היצמדות לקו העיצובי המצוי בבית.

אנו נגיע לביתכם לייעוץ אישי, נבצע מדידות מדויקות ונציג בפניכם את תכניות ההלבשה שלנו – את דוגמאות הבד, החומרים השונים, הסגנונות האפשריים – אתם רק תתבקשו לבחור בהתאם לטעמכם.

ניסיוננו הרב בהתאמת וילונות לעשרות לקוחות פרטיים ועסקיים, יאפשר לנו להלביש את ביתכם באותם וילונות שיתאימו במיוחד לסגנונו וצרכיו. בואו נתחיל עם הוילון לסלון...

 

 

הלבשת וילונות לבית​

הלבשת וילונות לבית